Thawte SSL 123

46.95$/yıl

Thawte, SSL endüstrisinde en saygın isimlerden biridir. Bu etki alanı onaylı sertifika, güven, güvenlik ve hızın bir kombinasyonunu sunar. Birkaç dakika içinde çıkarılabilir ve web sitenizde görüntülenebilecek dinamik bir mühür sunar.

Thawte SSL 123 Wildcard

195.00$/yıl

Bu Wildcard sertifikası Thawte’ın Etki Alanı Doğrulandı (DV) seçeneğidir, yani yalnızca birkaç dakika içinde çıkarılabilir. Thawte SSL123 Wildcard sertifikası, web güvenliği endüstrisindeki en saygın isimlerden birinden geliyor. Www.domain.com gibi bir etki alanı adını ve ardından xyz.domain.com, mail.domain.com, thawteisgreat.domain.com, vb. Gibi sınırsız sayıda alt etki alanını kapsayacaktır. Bu sertifika ayrıca tıklanabilir bir Thawte ile birlikte gelir. Site Mührü, 128 - 256 bit şifrelemeyle dolu ve tarayıcı çubuğunda hem HTTPS hem de asma kilit simgesini etkinleştiriyor.

Thawte Web Server EV

178.00$/yıl

Bu sertifika, kimlik doğrulama için en yüksek endüstri standardını ve 256 bit şifrelemeyi sunar. Web sitenizde yeşil adres çubuğuna sahip olmak, müşterilerinize güvenilir bir işletme olmanızı sağlar ve web sitenizde işlemlerin güvenliğini sağlamak için gerekli adımları attı.

Thawte Web Server SSL

Sadece..
93.00$/yıl

66.15$/yıl
Bu kuruluş onaylı sertifikalar, müşterilerinizin işletmenizin, internet güvenliğinde en güvenilir isimlerden biri tarafından doğrulandığını görmelerini sağlar. Bu sertifika orta ölçekli e-ticaret sitelerine önerilir ve dinamik bir site mührü ile birlikte gelir.

Thawte Wildcard SSL Certificate

315.00$/yıl

Aynı temel etki alanı adını paylaşan tüm alt etki alanlarınızı güvenceye almak istiyorsanız bu kolay ve uygun fiyatlı bir çözümdür. Bu joker, orta ila büyük ölçekli şirketler veya müşterilerinin güven ve güvencesine en yüksek stoğu yerleştiren herhangi bir işletme için idealdir.

Thawte Code Signing SSL

150.00$/yıl

Bu sertifika, kodunuzu web güvenliğindeki en güvenilir markalardan biriyle korumanızı sağlar. Marka tanıma nedeniyle, müşterileriniz anında yazılımınızın indirmenin güvenli olduğunu doğrulayabilecektir. Bu sertifika hemen hemen tüm platformlarda ve uygulamalarda çalışır ve kodunuzun derhal tespit edilmeden kötü amaçlı olarak değiştirilememesini sağlar.