Sectigo PositiveSSL

7.00$/yıl

Hızlı bir web sitesi güvenliği çözümü için, Comodo Positive SSL sertifikası sizin için cevaptır. Bu etki alanı onaylı (DV) sertifikası, inanılmaz bir fiyata endüstri standardı şifreleme sunar. Ayrıca, bu sertifika, İnternet güvenliğinde en güvenilir isimlerden biri olan Comodo markası tarafından da desteklenmektedir. Temel bir SSL sertifikası olarak, Comodo Positive SSL, siteye çok fazla güvenme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan hızlı ve basit bir güvenliğe ihtiyaç duyduğunuz iç alanlar ve diğer alan adları için mükemmel bir çözümdür.

Sectigo Essential SSL

16.00$/yıl

Bu, müşteri işlemlerinizi güvence altına alacak hızlı ve uygun maliyetli bir sertifikadır. Sertifikanın temel özelliği, ihracın hızıdır, çok hafif e-ticaret siteleri için idealdir.

Sectigo PositiveSSL EV

99.00$/yıl

Genişletilmiş Doğrulama SSL’ye son derece bütçe dostu bir fiyat noktasında erişim sağlayan Positive SSL EV sertifikasını sunar. Positive SSL EV, 1.000.000 $ 'lık garantili bir dinamik Positive SSL güven mührü ile birlikte gelir ve şirketinizin veya kuruluşunuzun doğrulanmış adını URL’nin yanındaki yeşil fontta gösteren yeşil adres çubuğunu etkinleştirir. Müşterileriniz için kimliğinizi doğrulayabilmek günümüz internetinde giderek önem kazanmaktadır. Bu fırsattan yararlanmamayı göze alabilir misiniz?

Sectigo EV SSL

119.00$/yıl

Piyasadaki en güvenilir SSL / TLS sertifikalarından biri olan Sectigo EV SSL ile maksimum kurumsal kimliğinizi belirleyin. Web siteniz için tercihli tarayıcı muamelesi alın, kimliğinizi adres çubuğunda gösterin. EV SSL sertifikası için daha iyi bir değer yoktur.

Sectigo PositiveSSL Wildcard

89.00$/yıl

Ana etki alanında ve tüm alt etki alanlarınızda görüntülenen değerli "https" ı hızlı ve kolay bir şekilde mi arıyorsunuz? O zaman Comodo Positive SSL Wildcard sizin için sertifikadır. Hız ve güvenilirlik, bu sertifikayı tanımlarken akla gelen iki sıfattır. Bunun nedeni, bu joker sertifikanın temel bir Etki Alanı Doğrulama Belgesi (DV) sertifikası olmasıdır ve birkaç dakika içinde verilebilir. Ayrıca,% 99,3 tarayıcı tanıma ve sağlam mobil uyumluluğa sahip olan Comodo Positive SSL Wildcard, en hafif e-ticaret web siteleri tarafından kullanılabilir.

Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard

Sadece..
199.00$/yıl

Web sitenizin çoklu etki alanlarını ve alt etki alanlarını Comodo’nun yeni Pozitif Çoklu Etki Alanı Wildcard SSL sertifikasıyla güvence altına almak için sayısız SSL sertifikası yönetme zamanından tasarruf edin. Joker karakter sınırsız sayıda alt etki alanı güvence altına almanıza izin verirken, sertifikadaki SAN öğesi birden fazla ana bilgisayar adını tek bir sertifika ile korumanıza izin verir. Kesinlikle ekonomik ve güvenilir olan bu benzersiz sertifika, e-ticaret web sitelerini, ödeme sayfalarını, posta sunucularını, intranetleri / extranetleri, web uygulamalarını vb. Korumak için ideal bir çözümdür. Etki Alanı Doğrulandı (DV) ve% 99,9 tarayıcı ve cep telefonu uyumluluğu sunar.

EnterpriseSSL

270.00$/yıl

Comodo'dan Enterprise SSL, Enterprise hattına giriş noktasıdır. NIST onaylı 2048 bit imza anahtarıyla 256-bit'e kadar güçlü şifreleme sunan Enterprise SSL, etki alanını korumak isteyen tüm kurumsal düzeydeki işletmeler için ideal bir seçimdir. Bazı ticari doğrulama işlemlerinden geçeceksiniz ve şirketiniz veya kuruluşunuz hakkında doğrulanmış bilgiler sertifika ayrıntılarınızda görünecek ve herhangi biri Comodo Secure site mührü'nü tıkladığında görünecektir. Sonuçta, oyunun adı kimlik güvencesidir. Kurumsal SSL, cömert 1.500.000 $ garanti ve 30 günlük para iade garantisi ile desteklenir, böylece şirketiniz içiniz rahat olsun. Hepsinden iyisi, 90 günlük ücretsiz bir deneme sürümü ile birlikte geliyor.

EnterpriseSSL Pro

730.00$/yıl

Comodo'dan Enterprise SSL Pro, Enterprise Line'ın bir sonraki adımıdır ve Enterprise SSL'nin tüm avantajlarını ve avantajlarını, müşterilere daha da yüksek değer sağlayan birkaç ek özellik sunar. Güçlü 256 bit şifreleme ve 2048 bit imza anahtarına ek olarak, 1,500,000 dolarlık cömert garanti, Comodo Secure site mührü ve bazı ciddi kimlik güvencesi elde edersiniz. Ayrıca, bir yıl boyunca cWatch Web'i alacaksınız. Bu özellik yakında kullanıma sunulacak, ancak cWatch Web, başka bir düzeyde kapsamlı web sitesi güvenliği sağlayan yeni bir bulut tabanlı Hizmet Olarak Güvenlik çözümüdür. Hepsinden iyisi, Enterprise SSL Pro, Eliptik Eğri Kriptografisi (ECC) etkindir. ECC, şifrelemenizin her zamankinden daha güçlü, daha hafif ve daha hızlı olacağı SSL'nin geleceğini temsil eder.

EnterpriseSSL Pro EV

990.00$/yıl

EV'li Enterprise SSL Pro, bir SSL sertifikası ve Comodo'dan alabileceğiniz güven ve güvencede mutlak maksimum değeri temsil eder. Kimlik güvencesinde en üst düzey budur. Kapsamlı bir incelemeye tabi tutulduktan sonra (işletme kaydınızın güncel olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok) size, yeşil adres çubuğunu etkinleştiren, tanınmış Comodo Secure site mührü tarafından desteklenen kurumsal düzeyde bir EV SSL sertifikası verilir. tüm SSL endüstrisinde en yüksek garantiyi 2.000.000 $ 'a sunuyor. Bu, Comodo'nun sunduğu en iyi SSL sertifikasıdır. En güvence, en yüksek güven düzeyi, en iyi tek site EV sertifikası, dönem. Hiçbir şey, müşterilerinize EV'leri ile Enterprise SSL Pro'ya benzer güvenliklerini önemsediğinizi söyleyemez.

EnterpriseSSL Pro EV MDC

2,250.00$/yıl

EV Multi-Domain özellikli Enterprise SSL Pro, Comodo'nun en kapsamlı kurumsal seviye güvenlik çözümüdür - tek bir sertifikayla 250'ye kadar farklı alanı kapsayabilir. Comodo Enterprise SSL Pro'nun tüm avantajlarını EV ile birlikte elde etmekle kalmazsınız; yeşil adres çubuğu, güçlü şifreleme ve müşterilerinizin size olan güvenini önemli ölçüde arttırır - şimdi aynı sertifikadaki ek alanları şifrelemek için esnekliğe sahipsiniz. Tüm çevrimiçi varlığınızı tek bir dokunuşta tuttuğunuzda tasarruf edeceğiniz her zaman ve parayı düşünün. Hepsinden iyisi, EV Multi-Domain özellikli Enterprise SSL Pro, Comodo Secure site mührü ile birlikte 2.000.000 $ 'lık sektördeki en büyük garanti ile desteklenmektedir. Tüm çevrimiçi portföyünüzü yeşil adres çubuğuyla şifrelemek için daha iyi bir yol yok!

EnterpriseSSL Pro Wildcard

1,400.00$/yıl

Bu sertifika, dinamik Comodo site mührü ve sınırsız sunucu lisansı sunar. Ayrıca bir etki alanını ve alt etki alanlarınızı da güvenceye alabilirsiniz. Bu joker karakter sertifikası, kullanıcılarının kendileriyle olan güvenini artırmak isteyen orta ölçekli şirketler ve e-ticaret siteleri için mükemmel bir seçenektir.

Sectigo Code Signing SSL

97.00$/yıl

Komut dosyalarının ve çalıştırılabilir dosyaların imzalanması hem müşterilere doğrulanmış kimliğinizin güvencesini verir hem de yazılımınızın değiştirilmesi veya üzerinde oynanması durumunda bir gösterge görevi görür. Tüketiciler güvence talep ederler ve onlara yalnızca Kod İmzalama sağlayabilir.

Sectigo EV Code Signing SSL

398.00$/yıl

Genişletilmiş Doğrulama kodu imzasıyla tüm komut dosyalarınız ve yürütülebilir dosyalarınız için maksimum kimlik belirtin. Yalnızca harici bir donanım tokenine kaydedilen özel bir anahtar biçiminde gelişmiş güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Microsoft SmartScreen filtresindeki bilinmeyen yayıncı uyarılarından kaçınmanın tek garantili yoludur.

Sectigo Essential Wildcard SSL

99.00$/yıl

Bu sertifika, yönetimi ve tedariği çok kolaylaştıran sınırsız sayıda alt alan güvenliğini sağlayacaktır. Bu joker karakter sertifikası, statik bir site mührü ile birlikte sınırsız sunucu lisansı sağlar.

Sectigo InstantSSL

38.00$/yıl

Bu güvenlik ürünü, hızlı ve uygun bir şekilde güvenlerini artırmak isteyen hafif e-ticaret siteleri için idealdir. Bu sertifika yalnızca tarayıcılardan sunucunuza gönderilen bilgileri şifrelemekle kalmayacak aynı zamanda ziyaretçilerin web sitenize duyduğu güveni de artıracaktır.

Sectigo InstantSSL Premium

54.00$/yıl

İşinize güven katarak müşterilerinize şifrelemenin ötesinde tam güvence sağlar. Bu Kuruluş Onaylı (OV) sertifikası, tanınan Comodo Site Seal ile birlikte 256 bit şifreleme sunar. Müşterileriniz, bilgilerinin güvenli ve sağlam olduğunu bileceklerdir.

Sectigo InstantSSL Pro

42.00$/yıl

Bu sertifika, güçlü 256 bit şifreleme sağlamanın yanı sıra web sitenizde birçok güven göstergesine olanak sağlar. Siteniz kurulduktan sonra, URL çubuğundaki asma kilit simgesinin, adresin önündeki "https" ve dinamik Comodo Secure Site Mührü'nün avantajlarından faydalanacaktır.

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Sadece..
257.00$/yıl

Bu Genişletilmiş Doğrulama (EV) sertifikasının geldiği birden fazla siteyi yönetme konusunda esneklik çok önemlidir. 256 bit şifreleme, yeşil adres çubuğu, SAN desteği (100 ek alan adına kadar) ve Comodo Secured Seal, tüm ziyaretçiler sunulan korumanın farkında olacak ve takdir edeceklerdir.

Sectigo Multi-Domain SSL

Sadece..
99.00$/yıl

Bu sertifika ile sadece bir sertifika ile 100 etki alanını kapatabilirsiniz. SAN desteğine ek olarak, bu sertifika dinamik bir site mührü ve sınırsız sunucu lisansı sunar. Bu çok alanlı sertifika, alan adlarının mümkün olduğunca basit bir şekilde yönetilmesini ve sunulmasını isteyen küçük ve orta ölçekli şirketler için mükemmel bir seçenektir.

Sectigo Multi-Domain Wildcard SSL

320.00$/yıl

Sektördeki en esnek sertifika, yalnızca birden çok alanı değil aynı zamanda bu Kuruluşun Doğruladığı (OV) alanlarındaki sınırsız alt alanları da korur. Diğer özellikler arasında 1 yıllık CI taraması, 1 yıllık web sitesi güvenlik açığı taraması ve 99.9 % tarayıcı tanıma oranı.

Sectigo PositiveSSL EV MDC

193.00$/yıl

Sectigo PositiveSSL Multi-Domain

Sadece..
24.00$/yıl

Tek bir SSL sertifikasında birden fazla alanı güvenceye almak için hızlı bir yola ihtiyacınız varsa, Comodo Positive Multi-Domain SSL sizin için bir sertifikadır. Bu sertifika toplam 100 etki alanını güvence altına alabilir ve etki alanı sahipliği doğrulandıktan sonra genellikle yalnızca birkaç dakika içinde verilir. Giriş Seviyesi Etki Alanı Doğrulandı (DV) seçeneği olarak, Comodo Positive Multi-Domain SSL, başlangıçtaki e-ticaret siteleri ve şifreleme ve satış konusunda biraz destek arayan diğer küçük işletmeler için mükemmel bir seçenektir.

Sectigo PositiveSSL Multi-Domain Wildcard (3 SAN)

Sadece..
192.00$/yıl

Web sitenizin çoklu etki alanlarını ve alt etki alanlarını Comodo’nun yeni Pozitif Çoklu Etki Alanı Wildcard SSL sertifikasıyla güvence altına almak için sayısız SSL sertifikası yönetme zamanından tasarruf edin. Joker karakter sınırsız sayıda alt etki alanı güvence altına almanıza izin verirken, sertifikadaki SAN öğesi birden fazla ana bilgisayar adını tek bir sertifika ile korumanıza izin verir. Kesinlikle ekonomik ve güvenilir olan bu benzersiz sertifika, e-ticaret web sitelerini, ödeme sayfalarını, posta sunucularını, intranetleri / extranetleri, web uygulamalarını vb. Korumak için ideal bir çözümdür. Etki Alanı Doğrulandı (DV) ve% 99,9 tarayıcı ve cep telefonu uyumluluğu sunar.

Sectigo Premium Wildcard SSL

132.00$/yıl

Bu sertifika, dinamik Comodo site mührü ve sınırsız sunucu lisansı sunar. Ayrıca bir etki alanını ve alt etki alanlarınızı da güvenceye alabilirsiniz. Bu joker karakter sertifikası, kullanıcılarının kendileriyle olan güvenini artırmak isteyen orta ölçekli şirketler ve e-ticaret siteleri için mükemmel bir seçenektir.

Sectigo SSL Certificate

39.00$/yıl

Bu, müşteri işlemlerinizi güvence altına alacak hızlı ve uygun maliyetli bir sertifikadır. Sertifikanın temel özelliği, ihracın hızıdır, çok hafif e-ticaret siteleri için idealdir.

Sectigo SSL UCC DV

Sadece..
56.00$/yıl

Birleşik İletişim sertifikası olarak, bu ürün yalnızca Microsoft Exchange 2010 ve Office Communications Server 2007 için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sertifika aynı zamanda SAN desteği, statik bir site mührü ve sınırsız sunucu lisansı sunar.

Sectigo SSL UCC OV

82.00$/yıl

Sectigo SSL Wildcard

147.00$/yıl

Bu sertifika, yönetimi ve tedariği çok kolaylaştıran sınırsız sayıda alt alan güvenliğini sağlayacaktır. Bu joker karakter sertifikası, statik bir site mührü ile birlikte sınırsız sunucu lisansı sağlar.

Sectigo Trial SSL

0.00$

Sectigo UCC DV Wildcard SSL

299.00$/yıl

Sectigo UCC OV Wildcard SSL

Sadece..
255.00$/yıl

CPAC Basic

14.00$/yıl

CPAC Pro

33.00$/yıl

CPAC Enterprise

52.00$/yıl